Poznaj nas

W and we talk naszą misją jest zbliżanie do siebie ludzi przez szczere rozmowy. Nasze gry zostały przyjte z dużym entuzjazmem, na początku, przez naszych przyjaciół i rodzinę. Później również uznane przez profesjonalistów. O nas to sprawdzony przepis na pogłębienie więzi i odświeżenie relacji w rzeczywistości, która często wydaję się samotna.

Nasz bestseller O nas, to gra, która zachęca do podjęcia ważnych dyskusji i otwarcia się w rozmowie z bliskimi. O nas jest narzędziem do rozwoju relacji i zrozumienia.

Dla rodzin z dziećmi stworzyliśmy O nas Kids, czyli starannie dobrany zestaw pytań, którego zadaniem jest umocnienie więzi i zbliżenie do siebie rodziców i dzieci. Poprzez zabawne i angażujące pytania, rodziny mogą zacieśniać relacje, pracować nad wyrażaniem swoich uczuć i tworzyć wyjątkowe wspomnienia.

Wierzymy, że rozmowy mają moc wypełniania pustki, leczenia związków i inspirowania do zmian. Jesteśmy tu, aby podważyć status quo i zachęcić Cię do wyjścia ze strefy komfortu. Czas skończyć z płytkim small-talkiem i w codziennych rozmowach odważyć się podjąć ważne tematy oraz budować trwałe relacje.

Osoby stojące za marką

Przywitaj się!
Inez Priger

Inez Priger

Twórca i dyrektor kreatywny and we talk.
Andras Pfaff

Andras Pfaff

Prezes, e-commerce i marketing internetowy.
Linda Priger

Linda Priger

Codziennie dba o to, żeby wszytko szło sprawnie